Diskuzní fórum

Zde můžete psát Vaše dotazy, dojmy, nápady, příspěvky… :)

124 příspěvků v rubrice “Diskuzní fórum”

 1. Jan Voráček napsal:

  27. 2. 2018 jsem našel na parkovišti v Čenkovicich sjezdové lyze. Malá dcera predtim zahlédla vůz, zřejmě hnědý, jak od nich odjíždí. Chvili jsme čekali, ale auto se nevratilo. Na plot v místě nálezu jsem připevnil cedulku se svým tel. číslem a informoval správce areálu. Majitel nechť mi zavolá na 724 029 124. Vrátím proti popisu lyží.

 2. Justyna napsal:

  Mám několik otázek :) 1. Kolik je transport zavazadel z parkoviště k chatě? 2. A kolik transport lyže od lyžařské chatě? 3. Home nemůže přijít autem. Auto musíte nechat na parkovišti. To je parkoviště u dna? zdarma?

 3. David napsal:

  To jsou Čenkovice stále tak nenažrané, že musejí furt vybírat parkovné 50,–? Navíc za nehlídané parkoviště. Je mi celkem jedno kolik mě vyjde celodenní skipas, ale co mě vytočí, hned první rypák s nataženou rukou a zaplať a hlavně za nic.

 4. Ladislav napsal:

  Ski Čenkovice: 1) nepřehledné stránky, 2) dražší jízdné než v Říčkách!, 3) sjezdovky dnes katastrofální, led, kameny, tráva, přesto dle webu vše O.K. a v provozu…Kdo má zájem si za 600 Kč/den nezalyžovat a ještě si zničit lyže, ať vyrazí do Čenkovic. Případně je možné alternativně za stejné peníze v přidružené Červené Vodě strávit den ve frontě na lanovku.

 5. Karl.os napsal:

  Před třemi týdny jsem v Čenkovicích byl a paráda. Splnilo to všechny moje očekávání, ale pravdou je, že jsem dlouho vyhlížel kdy vrazit. Díky za webkameru Čenkovice, na základě které jsem se rozhodl (vybral jsem den s ideálními podmínkami na místě)

 6. Erika napsal:

  Dobrý den, tento víkend jsem byla v Čenkovicích a hned při příjezdu nemilé přivítání platí se parkovné!!! Skibus nechápu kdy a kam jezdí, takže já s dvouma dětma docela nepříjemné a navíc, když jsme chtěli nahoru na pomu, tak tam se platí jiné permanentka. Pro mě celé nepochopitelné.

 7. Ondra napsal:

  Dobrý den, včera jsme k Vám vyrazili na večerní lyžování. Podle internetu měl jet skibus v 17:05 ale ten vůbec nejel, proč máte tedy na internetu uvedeno, že jede? S dětma jsme věci nemohli ani pobrat, kdyby jsme věděli že nejede zařídili by jsme se jinak.

 8. zdeněk stach napsal:

  Byly jsme v Čenkovicích 1–5.2.2014.
  Maximalní spokojenost s chováním a přístupem personálu a sjezdové tratě také super. Jediné co mi vadí … ceny = celodenní lyžování 1 dospělý + 2 děti = 1100Kč x5 = 5500Kč jen za lyžovačku …

 9. Jirka Startka napsal:

  Nejde mi napsat přízpěvek. Blokace? Proč ty kooody?

 10. Jirka Startka napsal:

  Kdo drží ten rekord za skůtrem?

 11. Zuzana napsal:

  Ahoj, tak jsem se podle názorů všech předchozích přispívajících vydala na Dolní Moravu. Ne, že bych tad byla nespokojená, ale poté, co jsme zde přečetla, mi to nedalo. Vichr(za ten provozovatelé nemohou), tudíž nejela sedačka, tudíž úděsná fronta na kotvě a bodové jízdné nikde. Takže přepočtu-li to na Čenkovice bez front a počet jízd, je to jasné. Navíc horní část sjezdovky naprosto nesjízdná kvůli ledu a dolní(červená) skoro nesjízdná kvůli kamenům. A když píšu kamenům, tak myslím 5×5cm.Nejsem regionální patriot a po dlouhých letech jsme přesídlili ze středisek v Krkonoších a Čenkovice jsou fajn. A ubytování a vstřícnost provozovatelů apartmánů ski klubu a vlekařů na Čenk.straně se tak často nevidí! Rozhodně se zde ještě uvidíme.

 12. Lukáš napsal:

  Ahoj všem, tak jak to tady čtu, málo kdo je spokojený. Mám jiný názor. O víkendu jsme byli s rodinou v Čenkovicích i v Červené Vodě lyžovat a až na tu zimu co byla venku to bylo perfektní. Vlekaři byli na naše děti milí a velice ochotní. Na jídle jsme byli u sněhuláčka a tak výbornou kachnu s knedlem jsem dlouho neměl. Ceny jsou sice vyšší než loni, ale s tím se musí počítat zadarmo to nikdo dělat nebude a Dolní Morava je ještě dražší a ta mě teda k srdci nepřirostla. Ale každý dle svého gusta. Tak zatím zdarec a někdy v Čenkovicích na viděnou.

Napsat zprávu

Požadováno

+420 602 402 333
kontaktujte nás

Aktuální počasí v Čenkovicích
v nadmořské výšce 850 m

9.6 °C • Jasno

Jasno

Aktualizováno: 19.10.2018 v 05:45:37

Jak bylo?

Pozemky Čenkovice

WebkameraWebkamera

Důležité informace

HORSKÁ SLUŽBA

561 64 Čenkovice 81
tel: 1210
mobil: +420 606 783 142
mobil: +420 602 385 555

DOPRAVA ZAVAZADEL

Z parkoviště až k chatě.
V přívěsu za skútrem.
VOLEJTE: 602 402 333

KRYTÉ PARKOVÁNÍ

VOLEJTE: 602 402 334

JÍZDA ZA SKÚTREM

Aneb. nezapomenutelný zážítek. Více zde


SKI park Červená voda

 • sjezdové tratě 4400m
 • čtyřsedačková lanová dráha s vyhříváním
 • parametry alpské úrovně
Více