V sobotu se vrátí léto

Úterní ráno je pod Bukovou horou zatažené, vane čerstvý západní vítr, teplota se pohybuje kolem + 10 °C. Příroda doplňuje vláhu a tak se sluníčka dočkáme až v sobotu. Mějte pohodový týden

SKI Areál Červená Voda

Nový skiareál na Bukové hoře

V severovýchodní části Bukové hory byl vybudován SKI PARK Červená Voda, který svými parametry dosahuje alpské úrovně. Areál navazuje na současné sjezdové tratě, které vedou na Bukovou horu z horského střediska Čenkovice. Po vyjetí z třebovské dvojky jeďte rovně a po cca 80 m se dostanete na sjezdovku SKIPARKU Červená Voda.

Unikátní SKIREGION nejen pro lyžaře

<a href=„http://www.skicenkovice.cz/ski-areal“>skiareál</a> buková hora Díky tomuto unikátnímu propojení vznikl na Bukové hoře velmi atraktivní areál kde si široká lyžařská veřejnost přijde opravdu na své. Z vrcholu Bukové hory se dostanete po upravených sjezdovkách jak do Čenkovic, tak i do Červené Vody. Délka nově vzniklých sjezdových trati je 4440m a na vrchol Bukové hory je vystavěna čtyřsedačková lanová dráha s krytými vyhřívanými sedačkami, která jede maximální rychlostí 5m/s. Zůstává však velkou škodou jak pro SKI Čenkovice tak SKIPARK Červená Voda, že se provozovatelé obou SKI arealů nedokáží dohodnout na jedné společné jízdence.

Více informací naleznete přímo na stránkách SKI Areálu Červená Voda – www.skiparkcervenavoda.cz

+420 602 402 333
kontaktujte nás

Aktuální počasí v Čenkovicích
v nadmořské výšce 850 m

+9,5 °C • Zataženo

Zataženo

Aktualizováno: 25.7.2017 v 08:16:37

Jak bylo?