Ubytování


 • Horská chata Magnet

  Chata se nachází v bezprostřední blízkosti jižních sjezdových tratí, v nadmořské výšce 850 m. Od chaty je nádherný výhled na celé údolí. Celkem 8 lůžek. Vybavená kuchyň.

  Chata/chalupa Rezervace zde
 • Penzion Skála

  Penzion leží v Čenkovicích u horního parkoviště, 40 m od dvou vleků. Nabízí ubytování ve 4 apartmánech (pro 6 + 2 klienty) a v jednom menším apartmánu (pro 2 + 2 klienty).

  Penzion Rezervace zde
 • Chata Čenkovice

  Chata stojí na vrcholku jižního svahu, pod kterým se nachází obec Čenkovice. Lyžařský vlek je od chaty vzdálen 100 m. Běžecké tratě jsou v bezprostřední blízkosti chaty.

  Chata/chalupa Rezervace zde
 • Chata Bohemika

  Chata se nachází 100 m od ski-areálu Čenkovice. Od chaty je nádherný výhled na okolí. Celkem 25 lůžek + 6 přistýlky, v 6 pokojích. Každý má kuchyňský kout, TV, koupelnu, WC.

  Chata/chalupa Rezervace zde
 • Penzion a restaurace Pod sjezdovkou

  Penzion se nachází na centrálním parkovišti SKI areálu Čenkovice asi 50 m od sjezdovek. Ubytování v 9 pokojích, z nichž je 5 klasických pro 6, 6, 2, 2 a 5 osob, 3 mezonetové (vícepodlažní) pro 10, 10 a 11 osob a 1 mezonetový apartmán s plně vybavenou kuchyní pro 9 osob. Více informací a rezervace najdete na www.penzioncenkovice.cz.

  Penzion Rezervace zde

Ubytování na mapě


Horská chata Magnet

Detail

Penzion Skála

Čenkovice 173, Česko

Detail

Chata Čenkovice

Čenkovice 137, 561 64 Čenkovice, Česko

Detail

Chata Bohemika

Čenkovice 2, 561 64 Čenkovice, Česko

Detail

Penzion a restaurace Pod sjezdovkou

Čenkovice 40, 561 64 Čenkovice, Česko

Detail