Penzion Skála


Svou vybaveností je penzion zaměřen na ty klienty, kteří chtějí mít své maximální soukromí (rodiny s dětmi, nebo uzavřené skupiny) při velkém pohodlí a kvalitě ubytování. Neposkytuje však žádnou formu stravování (klienti si vaří v plně vybavených kuchyňkách, případně se stravují v některé z blízkých restaurací).

Nabízené ubytování

Penzion ubytování poskytuje ve 4 větších apartmánech (pro 6 + 2 klienty) a v jednom menším apartmánu (pro 2 + 2 klienty).

Vybavenost velkých apartmánů

Apartmány tvoří dvě oddělené ložnice (2 a 4 lůžka), obytná místnost s kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a WC a samostatná místnost druhého WC. Dva apartmány v I. nadzemním podlaží mají navíc svoji pavlač a vchod přímo na zadní terasu za penzionem.

Vybavenost malého apartmánu

Malý rodinný apartmán v přízemí tvoří jedna místnost se zavěšeným dvoulůžkem, dvouposchoďovou postelí, krbovými kamny, TV stolkem s televizí, šatní skříní, dvěma komodami na oblečení a se stavebně oddělenou plně vybavenou kuchyňskou linkou se stolem a židlemi. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a oddělené WC.

Společné prostory a vybavení penzionu

Penzion má společenskou místnost s kulečníkem, stolním fotbálkemstolem pro stolní tenis a dataprojektorem, lyžárnu, uzamykatelnou úschovnu kol a vlastní parkoviště pro 9 osobních aut. Na terase za penzionem je závěsné ohniště a pro labužníky přichystána udírna a venkovní gril.

Penzion Skála na mapě


Penzion Skála

Čenkovice 173, Česko

Detail chaty