V sobotu se vrátí léto

Úterní ráno je pod Bukovou horou zatažené, vane čerstvý západní vítr, teplota se pohybuje kolem + 10 °C. Příroda doplňuje vláhu a tak se sluníčka dočkáme až v sobotu. Mějte pohodový týden

Služby

Ve ski-areálu je pro návštěvníky poskytována celá řada služeb. Jejich přehled spolu s kontakty naleznete na této stránce. Pokud vám budou některé informace chybět, můžete nás kontaktovat a my se pokusíme informace doplnit. +420 602 402 333

INFORMACE O AKTUÁLNÍM DĚNÍ

Přejete si dostávat pravidelné informace o dění v Čenkovicích a o sněhových podmínkách? Stačí se zaregistrovat vložením e-mailové adresy nebo telefonního čísla.

Informační centrum

Na parkovišti slouží v zimní sezóně potřebám návštěvníků.

SPORT – ZÁBAVA

Vyjíďky za sněžným skútrem

Máte chuť vyzkoušet novou adrenalinovou aktivitu? Neváhejte a zavolejte! Zažijete vzrušující projížďku za sněžným skútrem na pozemcích ve vlastnictví firmy L&P PLUS s nádhernými výhledy na panoráma Čenkovic, Orlických hor, Krkonoš, Vysočiny..

DOPRAVA A ODVOZ

Doprava zavazadel

Doprava zavazadel a lyží až k Vaší chatě. Po příjezdu na parkoviště stačí zavolat a za pár minut budeme u Vás. Věci Vám pomůžeme naložit a spolu s jednou osobou dovezeme k Vaší chatě.

Autobusová doprava

Vhodné spojení můžete vyhledat na adrese http://jizdnirady.atlas.cz/

PARKOVÁNÍ

Hlídané a kryté parkoviště

Už se nebudete muset bát o své auto na parkovišti. My Vám ho totiž pohlídáme, a navíc pěkně v suchu pod střechou. Parkoviště je umístěno cca 50m od centrálního parkoviště v bývalém ovčíně.

Centrální parkoviště

Návštěvníkům ski-areálu slouží placené parkoviště.

LYŽAŘSKÁ A SNOWBORDOVÁ ŠKOLA

Vyzkoušejte lyžařskou a snowboardovou školu se zkušenými a velmi kvalitními instruktory a dejte si u toho relax u Filipova pramene.

RESTAURAČNÍ ZAŘÍZENÍ

Celoroční stání pro karavany, obytné vozy a maringotky.

Možnost umístění karavanů v lyžařském středisku Čenkovice na centrálním parkovišti. Cena karavan/den 50,–Kč + spotřebovaná el. energie 5,–Kč/kwh. V místě umístění karavanů je restaurace, možnost občerstvení, doplnění pitné vody, využití WC a sprchy. Informace a objednávky zasílejte na e-mail: starosta.cenkovice@seznam.cz mob. 732 746 094, 731 151 793

+420 602 402 333
kontaktujte nás

Aktuální počasí v Čenkovicích
v nadmořské výšce 850 m

+9,5 °C • Zataženo

Zataženo

Aktualizováno: 25.7.2017 v 08:16:37

Jak bylo?